قوانین ثبت نام در سایت

قوانین ثبت نام در "سایت روستای فرخزاد"

با سلام، کاربر گرامی قبل از ثبت نام در سایت و اغاز فعالیت در سایت روستای فرخزاد حتما قوانین مربوط به ثبت نام در 8 بند زیر خوانده شود .

1) تمامي کاربران ميبايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت كاربر مذکور در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به سایت قطع می گردد. حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد . همچنين پس از عضويت امكان لغو عضويت توسط كاربر و يا مدير وجود نخواهد داشت.

2) کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در سایت از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، اكانت كاربر مذکور دراولين فرصت #مسدود خواهد شد و دسترسي وي به سایت قطع می گردد.

3) کاربران مي بايست مطالب ارسالی خود را در سایت هم سو و در راستای اهداف سایت قرار دهند و از ارسال مطالب خارج از موضوع سایت خود داری نمایند .

4) لطفا" از ارسال مطالب تکراری خود داری نمایید . در صورت تمایل به ارسال مطلب ، ابتدا موضوع مربوطه را در سایت جستجو و در صورتی که موجود نبود ، مطلب یا ... را به اشتراگ بگذارید .

5) در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط فرد خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد..

6) لطفاً از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جداً خود داري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از سوی يک کاربر ، تمامي آنها در اولين فرصت حذف خواهند شد و دسترسي وي به سایت قطع خواهد شد. .

7) توهین به قومیت ها و توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی در بخش نظرات پست ها ممنوع می باشد.

8) مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها، ويروسي نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد . .


صفحه نخست سایت تماس با ما